Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
FrmDepo Son Konular
KonuYazanGönderme Tarihi
»
Paz Haz. 27, 2010 1:14 pm
»
Perş. Haz. 24, 2010 8:59 am
»
Çarş. Haz. 23, 2010 3:32 pm
»
Çarş. Haz. 23, 2010 2:41 pm
»
Çarş. Haz. 23, 2010 2:41 pm
»
Çarş. Haz. 23, 2010 2:33 pm
»
Çarş. Haz. 23, 2010 2:28 pm
»
Çarş. Haz. 23, 2010 2:27 pm
»
Çarş. Haz. 23, 2010 2:17 pm
»
Çarş. Haz. 23, 2010 9:36 am

Konu Başlığı
Kız benden büyük beni görünce saçmalıyor
Konun Puanı
Nerdeyim? :: Aşk Bölümü :: Aşk Doktorunuz
Gözle
Paylaş|

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
~> Takii <~
Admin
Admin
Takii
Mesaj sayisi : 168
Doğum tarihi : 24/08/95
Kayit Tarihi : 16/06/10
Lakap : тαкιι
https://frmdepo.forum.st
Kız benden büyük beni görünce saçmalıyor Vide
MesajKonu: Kız benden büyük beni görünce saçmalıyor Kız benden büyük beni görünce saçmalıyor I_icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 1:46 pm

Arkdaslar bi kız var hanımmı hanım güzelmi güzel ama benden 5 yaş büyük hatta 5 dende büyük olabilir çünkü 4 senelik ün. bitirdigini söledi yanı daha öncede bitirmiş olabilir. Gelelim bu kız kalabalık bi ortamda karşıma çıktı ve görür görmez öle mal mal bakmaya başladı ama o bakışları beni eritti çok samimi bakıyor du çünkü.Ve ertesi gün yine o kalabalık ortamda koridordaki koltuga oturmustum oda gelınce fırsat bildi yanma geldı biliyordum böle olacagını sonra bana yenı taşındıgım sehırde senı daha önce gördum gıbı bısey dedı sonra face olabılır dedı ben facede kullanmıyomkı Kız benden büyük beni görünce saçmalıyor Ka12Kız benden büyük beni görünce saçmalıyor Ka12 Daha sonra baktı baktı baktı hatta ben de ona baktıgım zaman gözünü çekmedıgı oldu 10 sn ye bakıştıgımızı biliyorum bu nedir kızmı mal benmı mal kız harbiden beni başkasınamı benzetıyor ama süreklıde bakılmazkı Kız benden büyük beni görünce saçmalıyor TongueKız benden büyük beni görünce saçmalıyor Tongue

Not: Her gören kız bakıyor buda bir hayranlık sendromumu yoksa bana aşık mı oldu eger benı sevıyorsa onunla evlenırım bile o derece oldum yani arkadaslar.Kız benden büyük beni görünce saçmalıyor ConfusedKız benden büyük beni görünce saçmalıyor Confused

Not : başı kapalı ama çok güzel Kız benden büyük beni görünce saçmalıyor SmileKız benden büyük beni görünce saçmalıyor Smile
FrmDepo Reklam Alanı
YazarMesaj

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu